16.8 C
Wrocław
wtorek, 28 maja, 2024
reklama
Strona głównaEdukacjaNauka angielskiego z Santander i British Council - 5 000 stypendiów

Nauka angielskiego z Santander i British Council – 5 000 stypendiów

-

Santander Bank Polska, we współpracy z British Council, zaprasza mieszkańców 11 krajów do udziału w nowej edycji Stypendium Santander | Online English Courses 2023.

Inicjatywa ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych i zwiększenie szans na rynku pracy. Projekt oferuje 5 000 stypendiów dla osób powyżej 18 roku życia.

Santander we współpracy z British Council uruchomił projekt Stypendium Santander | Online English Courses 2023. Program ten oferuje 5 000 stypendiów dla mieszkańców Argentyny, Niemiec, Chile, Brazylii, Meksyku, USA, Hiszpanii, Portugalii, Polski, Wielkiej Brytanii i Urugwaju, którzy chcą udoskonalić swoje kompetencje językowe.

Uczestnicy programu będą mieli możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach, które skoncentrują się na poprawie komunikacji w miejscu pracy, doskonaleniu gramatyki i słownictwa, przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych oraz interakcji z przedstawicielami różnych sektorów. Kurs odbywa się w całości online i składa się z pięciu poziomów, trwających 16 tygodni. Każdy uczestnik będzie musiał wziąć udział w teście poziomującym przed rozpoczęciem kursu.

Rekrutacja trwa do 31 sierpnia i odbywa się poprzez stronę Santander Scholarships. Ważne jest to, że uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w programie. Nie ma również wymogu posiadania wyższego wykształcenia ani bycia klientem banku. Po zakończeniu kursu, każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający udział w szkoleniu.

Źródło: Santander

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!