29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesNeonet w postępowaniu sanacyjnym. Klienci nie odczują zmian

Neonet w postępowaniu sanacyjnym. Klienci nie odczują zmian

-

Sieć elektromarketów Neonet złożyła wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego.

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu pozytywnie rozpatrzył ten wniosek i 1 grudnia 2023 roku wszczął postępowanie sanacyjne.

Postępowanie sanacyjne to forma restrukturyzacji przedsiębiorstwa, która ma na celu poprawę jego sytuacji finansowej i umożliwienie dalszego prowadzenia działalności. W ramach postępowania sanacyjnego może nastąpić m.in. restrukturyzacja zobowiązań, reorganizacja majątku, czy sprzedaż części majątku.

W przypadku Neonetu postępowanie sanacyjne ma na celu spłatę dotychczasowych wierzycieli, poprawę płynności finansowej i zapewnienie firmie stabilizacji na przyszłość. Zarząd spółki jest zdeterminowany do uzdrowienia przedsiębiorstwa i dalszego prowadzenia działalności.

Ważne informacje dla klientów

Klienci Neonetu nie odczują zmian w związku z postępowaniem sanacyjnym. Sklepy stacjonarne i internetowe będą nadal prowadzić sprzedaż, a wysyłki będą realizowane zgodnie z zamówieniami. Klienci będą mogli bez przeszkód korzystać z prawa do reklamacji czy zwrotu zakupionego towaru.

Postępowanie sanacyjne to szansa dla Neonetu na wyjście z trudnej sytuacji finansowej i dalszy rozwój. Zarząd spółki jest zdeterminowany do osiągnięcia tego celu, a klienci nie odczują żadnych zmian w związku z tym postępowaniem.

Źródło: Neonet

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!