29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławNowa atrakcja w ZOO Wrocław - ogród świateł "Dzika Afryka"

Nowa atrakcja w ZOO Wrocław – ogród świateł „Dzika Afryka”

-

27 października 2023 r. o godzinie 17:00 w ZOO Wrocław otwiera się nowa atrakcja – ogród świateł „Dzika Afryka”. Wystawa przedstawia podświetlone figury afrykańskich zwierząt i roślin.

Nowa atrakcja pełni nie tylko funkcję rozrywkową, ale też edukacyjną i ochroniarską. Przy figurach są informacyjne opisy, z których można będzie dowiedzieć się więcej o afrykańskich zwierzętach. Ponadto, wchodząc na wystawę pomagamy pingwinom przylądkowym, gdyż 1 zł z każdego biletu przekazywane jest na ochronę tego gatunku.

Wystawa jest niezależną atrakcją. Zoo nie sprzedaje biletów do ogrodu świateł. Wejściówki są dostępne stacjonarnie, w kasie wystawy „Dzika Afryka”, a także online na bilety.gardenoflights.com.

Wystawa jest czynna po zmroku, po zamknięciu zoo. Będzie otwarta w dni powszednie w godzinach 17:00-20:00, a w weekendy i święta 17:00-21:00 do 3 marca 2024 r. włącznie.

Wejście do ogrodu świateł znajduje się przy przystanku autobusowym „Hala Stulecia” w kierunku Bartoszowic/Sępolna, naprzeciwko ul. Wystawowej. Bilety są dostępne jedynie w kasie ogrodu świateł oraz online na stronie bilety.gardenoflights.com.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!