12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesNowa kawiarnia Starbucks we Wrocławiu

Nowa kawiarnia Starbucks we Wrocławiu

-

6 listopada we Wrocław Fashion Outlet otworzyła się kawiarnia Starbucks.

To pierwszy punkt sieci w tej części Wrocławia i pierwszy w centrum outletowym w Polsce. Lokal stanowi doskonałe uzupełnienie oferty centrum, które stawia na zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości doznań, nie tylko zakupowych.

Kawiarnia o powierzchni 150 m2 oferuje szeroki wybór kaw, herbat, napojów zimnych, a także słodkich i słonych przekąsek. W menu znajdują się kultowe smaki sezonowe, takie jak Pumpkin Spice Latte, Frappuccino® blended beverage czy Refresha®, a także innowacyjne warianty klasycznych napojów czy mrożone wersje ulubionych smaków.

Kawiarnia posiada przestronną salę wewnętrzną oraz ogródek zewnętrzny, w którym można odpocząć w otoczeniu zieleni. To idealne miejsce na chwilę relaksu w przerwie między zakupami, spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, czy po prostu na kawę w miłej atmosferze.

Kawiarnia Starbucks we Wrocław Fashion Outlet jest czynna 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 21:30, a w niedziele niehandlowe w godzinach 10:00 – 21:00.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...