31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaBiznesPraca | HR | Kariera | EBNowa wiceprezes HR w Credit Agricole

Nowa wiceprezes HR w Credit Agricole

-

Małgorzata Milczarek-Bukowska została nową członkinią zarządu banku Credit Agricole, gdzie obejmie stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za cały obszar zarządzania zasobami ludzkimi.

W ramach swoich obowiązków będzie zajmowała się rekrutacją i rozwojem pracowników, działaniami w zakresie employer brandingu, kontrolingiem personalnym oraz kwestiami kadrowymi i BHP. Jej bogate doświadczenie w zarządzaniu HR oraz szerokie kompetencje zawodowe mają przyczynić się do dalszego rozwoju i umacniania pozycji banku na rynku.

Małgorzata Milczarek-Bukowska posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR w międzynarodowych firmach usługowych, w tym w sektorach finansowym, produkcyjnym oraz sprzedażowym. Pracowała dla renomowanych korporacji europejskich, takich jak ING, Nationale Nederlanden, Nordkalk oraz amerykańskich, w tym Pfizer i MetLife. W ramach swojej kariery zawodowej pełniła również funkcje członka zarządu w różnych spółkach.

W swojej dotychczasowej pracy Małgorzata Milczarek-Bukowska zdobyła doświadczenie zarówno w tzw. twardym, jak i miękkim HR. Była odpowiedzialna za przygotowywanie i wdrażanie strategii lokalnych i regionalnych, obejmujących m.in. systemy płacowe, zarządzanie efektywnością, rozwój talentów, a także kwestie różnorodności, równości i inkluzywności. Jej kompetencje obejmują również zarządzanie zmianami modelów biznesowych, procesami kulturowymi oraz procesami HR w trakcie restrukturyzacji, przejęć i połączeń spółek. Warto podkreślić, że zarządzała pięćdziesięcioosobowym, rozproszonym w 25 krajach Europy zespołem, który cechowała duża różnorodność kulturowa.

Małgorzata Milczarek-Bukowska ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia MBA w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z zarządzania HR na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Leeds oraz Uniwersytecie Cornell. Prywatnie jest matką nastoletniego syna i miłośniczką muzyki, zwłaszcza koncertów rockowych.

Nowa wiceprezes zastępuje na stanowisku Beatę Janczur, która po 17 latach pracy w strukturach banku podjęła decyzję o zmianie profilu kariery zawodowej.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!