12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościNowe biuro EY w kompleksie Quorum we Wrocławiu

Nowe biuro EY w kompleksie Quorum we Wrocławiu

-

Międzynarodowa firma doradcza EY podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Quorum we Wrocławiu.

W maju 2024 roku wrocławskie biuro EY przeniesie się do budynku D, zajmując blisko 1000 mkw. powierzchni.

Położony w samym sercu Wrocławia kompleks Quorum łączy w sobie doskonałą lokalizację nad brzegiem Odry z atrakcyjną architekturą i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. To właśnie te atuty zadecydowały o wyborze Quorum na nową siedzibę wrocławskiego biura EY.

Każdy z prowadzonych przez nas procesów wyboru lokalizacji dla nowego biura realizujemy wieloetapowo i w oparciu o jasno sprecyzowane cele. W trakcie realizacji tych prac musimy zaadresować wiele, bardzo różnych potrzeb dlatego też bardzo doceniamy fakt, że zespół Cavatiny wykazał się tutaj otwartością na dialog, którego efektem będzie nowoczesna, wielofunkcyjna przestrzeń biurowa, przyjazna dla naszych pracowników. Jest to szczególnie istotne w organizacji takiej jak nasza, która świadczy usługi na wielu, bardzo różnorodnych płaszczyznach – mówi Wojciech Szczepański z Zespołu Doradztwa Rynku Nieruchomości EY.

EY dołącza do grona prestiżowych najemców

EY nie jest pierwszą firmą o światowej renomie, która doceniła walory kompleksu Quorum. Wśród najemców budynków Quorum A i D dominują przedstawiciele branży IT i e-commerce, m.in. Keywords Studios, CD Projekt Red, Siili Solutions, Imagination Technologies, TU Europa czy Artgeist.

Nowoczesna architektura i funkcjonalna przestrzeń

Biurowiec Quorum D łączy w sobie nowoczesną architekturę z odnowioną elewacją zabytkowego budynku. Oferuje swoim najemcom ponad 16 200 mkw. powierzchni biurowej klasy A na sześciu kondygnacjach, a także blisko 1000 mkw. lokali usługowo-handlowych. Na terenie obiektu znajduje się również parking na ponad 220 samochodów oraz wewnętrzne patio, idealne miejsce na relaks w czasie pracy.

Kompleks Quorum – wizja zrównoważonego rozwoju

Cały kompleks Quorum docelowo będzie się składać z pięciu budynków o zróżnicowanych funkcjach. Cavatina Holding, deweloper kompleksu, jest na ukończeniu budowy drugiego biurowca – Quorum A. Jeszcze w I kwartale 2024 roku Resi Capital planuje oddanie do użytku budynku Quorum Apartments.

Na parterze budynków Quorum znajdą się lokale usługowe. Na podium całego kompleksu oraz na poziomie czwartej kondygnacji zaprojektowano tarasy i zielone przestrzenie. Dodatkowo od południowej strony budynku D i po przeciwnej stronie ulicy dostępne są ogólnodostępne tereny zielone i deptak. W całym kompleksie przewidziano około 1500 miejsc postojowych.

Kompleks Quorum został zaprojektowany z myślą o zdrowiu i komforcie użytkowników oraz minimalizacji wpływu na środowisko. Budynek Quorum D uzyskał już certyfikat BREEAM z oceną na poziomie Excellent, a także certyfikat WELL Health-Safety.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...