niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaSportNowe korty tenisowe przy ul. Trwałej we Wrocławiu

Nowe korty tenisowe przy ul. Trwałej we Wrocławiu

-

reklama

Nowe korty tenisowe przy ul. Trwałej we Wrocławiu zostały oficjalnie otwarte. Obiekt, który powstał na terenie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 im. W. Zarembowicza, jest dostępny dla wszystkich mieszkańców miasta.

Kompleks składa się z hali tenisowej i dwóch zewnętrznych kortów o nawierzchni akrylowej. Obiekty są oświetlone, co pozwala na korzystanie z nich również po zmroku. W hali znajduje się zaplecze sanitarne i szatniowe dla graczy oraz pokój z łazienką dla trenera.

Budowa kortów tenisowych to kolejna inwestycja w infrastrukturę sportową we Wrocławiu. Miasto planuje dalsze działania w tym zakresie, aby zapewnić mieszkańcom możliwość uprawiania sportu w dogodnych warunkach.

Kompleks sportowy jest przykładem zrównoważonego rozwoju. Hala tenisowa została wyposażona w pompy ciepła, a na jej dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne, które zapewniają pokrycie potrzeb obiektu w zakresie energii cieplnej i energetycznej. Ponadto korty są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Źródło: UM Wrocław

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...