10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościNowe mieszkania z antresolą dostępne w projekcie Viva Jagodno

Nowe mieszkania z antresolą dostępne w projekcie Viva Jagodno

-

RONSON Development rozpoczął przekazywanie lokali mieszkańcom drugiego etapu swojego projektu Viva Jagodno. W ofercie nadal dostępne są trzy i cztero-pokojowe mieszkania z antresolą. 

RONSON Development stawia na unikalność i estetykę swoich inwestycji. W drugim etapie Viva Jagodno pojawił się wyjątkowy mural, który doskonale komponuje się z otoczeniem. Deweloper chce dbać o każdy detal, który wpływa na komfort i satysfakcję mieszkańców.

Projekt RONSON Development w aglomeracji wrocławskiej to nie tylko kolorowe części wspólne, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania ekologiczne. Zielone dachy, wiaty na rowery oraz energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych stanowią istotny element troski o klimat. Dodatkowo, inwestycja obejmuje domki dla owadów, wspierając inicjatywę Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej.

W projekcie Viva Jagodno nadal dostępne są atrakcyjne mieszkania, w tym mieszkania z antresolą, które kwalifikują się do programu Bezpieczny Kredyt 2%. Nowy program rządowy pobudził popyt, a RONSON Development utrzymuje wysokie tempo sprzedaży. Mieszkania są już gotowe. 

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!