12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneNowoczesna Poradnia dla Kobiet w Polkowicach już otwarta!

Nowoczesna Poradnia dla Kobiet w Polkowicach już otwarta!

-

W Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych otwarto zmodernizowaną Poradnię dla Kobiet.

Nowoczesne, estetyczne wnętrza i profesjonalny sprzęt medyczny to tylko niektóre z atutów tego miejsca, stworzonego z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjentek.

Inwestycja w zdrowie kobiet

Remont poradni trwał dwa lata i kosztował blisko 2,5 miliona złotych. W tym czasie przeorganizowano całe skrzydło, przebudowano ściany, wymieniono instalacje i zakupiono nowoczesny sprzęt. Teraz pacjentki mogą korzystać z dwóch gabinetów ginekologicznych, pracowni KTG oraz szkoły rodzenia.

Szeroki zakres usług

W poradni kobiety mogą skorzystać z opieki ginekologicznej i położniczej. Doświadczony zespół lekarzy i położnych zapewnia kompleksową opiekę przed, w trakcie i po ciąży. W szkole rodzenia przyszłe mamy uczą się technik oddychania, pozycji porodowych oraz pielęgnacji noworodka.

Plany na przyszłość

Modernizacja poradni to nie koniec zmian. Placówka stale poszerza zakres usług. W planach jest m.in. uruchomienie diagnostyki endometriozy. W poradni przyjmuje trzech lekarzy: dwóch ginekologów i położnik oraz ginekolożka. Od kwietnia do zespołu dołączy kolejna ginekolożka – Anita Ząbek.

patronat medialny
ŹródłoUG Polkowice
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...