23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaNieruchomościNowoczesne osiedle Sady nad Zieloną - harmonia z naturą

Nowoczesne osiedle Sady nad Zieloną – harmonia z naturą

-

Sady nad Zieloną to nowoczesne osiedle zlokalizowane na wrocławskim Księżu Wielkim, otoczone malowniczymi terenami zielonymi i obszarami Natura 2000. 

Osiedle Sady nad Zieloną to prawdziwy raj dla miłośników zieleni. Dla potencjalnych nabywców Archicom przygotował 98 mieszkań o różnej liczbie pokoi – 2, 3, 4 lub 5. Każde z nich posiada balkon, taras lub ogródek. Mieszkania są nie tylko funkcjonalne, ale także elastyczne pod względem aranżacji.

Kompaktowe układy zapewniają optymalne doświetlenie, proporcje pomieszczeń dopasowane do potrzeb mieszkańców, a mieszkania na ostatnich kondygnacjach osiągają nawet 2,85 metra wysokości. Projekt Sady nad Zieloną został starannie zaprojektowany, aby harmonijnie wpasować się w otaczającą przyrodę

Osiedle Sady nad Zieloną to nie tylko piękne mieszkania, ale także kompleksowe udogodnienia dla wszystkich mieszkańców. Na terenie bezpiecznego i monitorowanego osiedla znajduje się plac zabaw, alejki spacerowe oraz klub mieszkańca wyposażony w strefę do ćwiczeń. Wkrótce do dyspozycji mieszkańców będzie również sklep, umożliwiający wygodne zakupy na co dzień.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!