niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaNewsy regionalneWrocławNowy park wodny na Psim Polu

Nowy park wodny na Psim Polu

-

reklama

Aquapark Wrocław nieustannie się rozwija, oferując mieszkańcom i turystom coraz więcej atrakcji. Po otwarciu aquaparku na Brochowie i beachbaru w centrum miasta, nadszedł czas na kolejny osiedlowy park wodny, który powstaje na Psim Polu.

Obiekt, którego inwestycja przekracza wartość 40 milionów złotych, ma już za sobą pierwsze etapy budowy. Przez ostatnie dwa miesiące, budowlańcy z konsorcjum Mostów Łódź i spółki Magnitudo wykorzystywali sprzyjającą pogodę, aby przyspieszyć postępy prac. Aktualnie trwa etap prac wykończeniowych w aquaparku na Wilanowskiej. Wykonywane są m.in. instalacje elektryczne oraz układane izolacje na dachu. Prace postępują również przy budowie dodatkowego budynku o powierzchni około 100 m2, który ma służyć radzie osiedla i seniorom. Zgodnie z planami, ten dodatkowy budynek zostanie ukończony w pierwszym kwartale 2024 roku.

Szefowie Wrocławskiego Parku Wodnego przewidują, że nowy park wodny na Psim Polu będzie rocznie odwiedzany przez 200-300 tysięcy osób. Obiekt ten ma być nie tylko miejscem rekreacji i sportu, ale również sprzyjać współpracy mieszkańców oraz działać na rzecz rozwoju Psiego Pola i Zakrzowa. Ponadto, w ramach zajęć szkolnych, uczniowie pobliskiej szkoły podstawowej numer 44 będą mieli możliwość korzystania z atrakcji aquaparku.

Aquapark Wrocław, rozwijając się dynamicznie, staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w mieście. Oferuje szeroki wachlarz możliwości rekreacyjnych i rozrywkowych, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Nowy park wodny na Psim Polu wzbogaci ofertę aquaparku, zapewniając jeszcze więcej atrakcji i przyjemności dla wszystkich odwiedzających.

Źródło: Wrocławski Park Wodny

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...