niedziela, 3 marca, 2024

Nowy sklep Goldsaver – kupuj złoto „po kawałku”

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Stać Cię na złoto – pod tym hasłem wrocławska firma Goldenmark, czołowy dostawca metali szlachetnych w Polsce, uruchomiła sklep internetowy Goldsaver. To innowacyjne w naszym kraju rozwiązanie, dzięki któremu sztabkę fizycznego kruszcu można kupić „po kawałku”, samemu decydując o kwocie i częstotliwości zakupów.

Goldsaver.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym każdy, kto chce chronić oszczędności i lokować swój kapitał w metalach szlachetnych może kupić fizyczną, jednouncjową sztabkę złota. Nie musi przy tym wydawać jednorazowo dużej kwoty. Generalanie chcąc kupić sztabkę o takiej zawartości kruszcu u dostawcy złota, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około 9 000 złotych. W Goldsaverze jest inaczej.

Klient kupuje tyle złota, ile chce i kiedy chce, w zależności od swoich potrzeb i możliwości. Każda wpłata to natychmiastowy zakup kruszcu po aktualnej cenie rynkowej, a po zgromadzeniu jednej uncji klient może odebrać fizyczne złoto w dogodny dla siebie sposób – w jednym z 24 salonów Goldenmark w największych polskich miastach, u kuriera, a nawet w paczkomacie. W każdej chwili można także odsprzedać kruszec w naszym sklepie internetowym – wyjaśnia Wojciech Kaźmierczak, prezes zarządu spółki Goldsaver.

Sztabka złota dla każdego i na własnych zasadach

Nowo uruchomiony sklep internetowy Goldsaver.pl rozprawia się z mitem, że na zakup złota mogą sobie pozwolić tylko osoby z zasobnym portfelem. Minimalny zakup to równowartość 50 złotych. Cenę, po której kupowane jest złoto, widać w momencie transakcji. Jest ona wyliczana na bazie aktualnego kursu złota z NBP. Oczywiście z uwzględnieniem kosztów produkcji, transportu i ubezpieczenia oraz funkcjonowania sklepu.

Warto zwrócić uwagę, że Goldsaver oferuje złoto w podobnej cenie za gram, jaką otrzymują klienci kupujący od razu całą sztabkę. Dzięki temu osoby, które nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy wydatek rzędu 9000 złotych, mają dostęp do cen zarezerwowanych dotychczas tylko dla zamożnych klientów. Goldsaver nie nalicza także dodatkowych opłat za wysyłkę sztabek ubezpieczonym kurierem ani za płatności elektroniczne.

Każdy klient sam decyduje, czy będzie kupował raz dziennie, raz w tygodniu czy może raz w miesiącu. Fizyczne złoto można kupić z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu. Można także ustawić w banku zlecenie stałe i systematycznie oszczędzać bez konieczności pamiętania o regularnych zakupach złota.

Bezpieczny i wygodny zakup kruszcu

Wszystkie operacje w sklepie internetowym Goldsaver przeprowadzane są za pośrednictwem bezpiecznych i szyfrowanych połączeń SSL. Po każdym zakupie klient otrzymuje fakturę potwierdzającą ilość kupionego złota. Aktualny stan posiadania fizycznego kruszcu i szczegółową historię zakupów widać na koncie w panelu klienta.

Goldsaver to wygodny i bezpieczny sposób na lokowanie środków w złocie. Zakupione złoto nie jest cyfrowym zapisem na rachunku – to fizyczny przedmiot, który w razie potrzeby można zabrać ze sobą i sprzedać w dowolnym miejscu na świecie. Główną ideą Goldsavera jest przekonanie, że stać Cię na złoto i nawet niewielkie sumy systematycznie lokowane w fizycznym kruszcu pozwalają oszczędzać i chronić wartość pieniędzy przed inflacją – podkreśla Michał Tekliński, ekspert rynku złota, prezes Mennicy Wrocławskiej.

Po zgromadzeniu 1 uncji, czyli 31,1 gramów złota, sztabkę można odebrać osobiście. Do dyspozycji mamy 24 salony Goldenmark w największych miastach w Polsce. Możemy też zamówić przesyłkę u kuriera albo w wybranym paczkomacie lub przechować w skarbcu Goldenmark. Wszystko z pełnym ubezpieczeniem i bez dodatkowych kosztów. Zgromadzone złoto w każdej chwili, zarówno przed uzbieraniem uncji, jak i po, można także odsprzedać bezpośrednio w sklepie internetowym.

Źródło: Goldenmark

NAJNOWSZE

POLECAMY