25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościNunner Logistics wynajmuje powierzchnię magazynową w Hillwood & LCube Wrocław East

Nunner Logistics wynajmuje powierzchnię magazynową w Hillwood & LCube Wrocław East

-

Firma Nunner Logistics wynajęła 22 869 mkw. powierzchni magazynowej i 285 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w parku Hillwood & LCube Wrocław East. Obiekt powstaje w miejscowości Dobrzykowice pod Wrocławiem.

Nunner oferuje zintegrowany portfel usług, który obejmuje cały łańcuch dostaw od źródła do użytkownika końcowego. Siedziba firmy znajduje się w Helmond, w Holandii, a koncern obecny jest w wielu państwa w Europie.

Strategia LCube zakłada budowę zróżnicowanego portfolio, które będzie się składało zarówno z mniejszych obiektów (około 10 tys. mkw.), poprzez średnie magazyny (50 tys. mkw.) po tradycyjne big box-y w parkach logistycznych (powyżej 100 tys. mkw.).

Jeśli chcemy zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, musimy dbać o nasze łańcuchy dostaw i poszczególne obiekty. Hillwood & LCube Wrocław East spełnia nasze wymagania zarówno w zakresie specyfikacji technicznej, jak i lokalizacji, która jest optymalna dla naszego biznesu” – mówi Sławomir Kubas, country director Poland w Nunner Logistics.

Nowy park przemysłowo-magazynowy Hillwood & LCube Wrocław East jest dobrze skomunikowany z lokalną oraz ogólnopolską siecią dróg. Atutem inwestycji jest bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która umożliwia wjazd na drogę ekspresową S8 oraz autostradę A8.

Hillwood & LCube Wrocław East będzie uniwersalnym obiektem logistyczno-produkcyjnym, o docelowej wielkości ponad 60 tys. mkw. Cały park zostanie zrealizowany w najwyższym standardzie i dostosowany do pełnienia funkcji związanych ze składowaniem, logistyką, produkcją oraz e-commerce.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!