12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaKulturaOdkryj Panoramę Racławicką za darmo!

Odkryj Panoramę Racławicką za darmo!

-

4 kwietnia 2024 roku Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne zwiedzanie Panoramy Racławickiej.

230. rocznica bitwy pod Racławicami jest wyjątkową okazją, by bezpłatnie podziwiać monumentalne dzieło Jana Styki i Wojciecha Kossaka.

4 kwietnia muzeum będzie czynne od 8:30 do 19:00. Bezpłatne bilety wstępu będą dostępne wyłącznie w dniu zwiedzania przed wejściem do MPR. Dodatkowo organizatorzy proszą o rezygnację z plecaków i bagażu, ponieważ szatnia będzie nieczynna. Ze względu na komfort zwiedzających i ochronę konserwatorską, na platformę widokową wpuszczane będą grupy liczące maksymalnie 85 osób. Czas zwiedzania jednej grupy to około 15 minut.

Bilet z 4 kwietnia 2024 roku uprawnia do bezpłatnego zwiedzania wystaw stałych Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Muzeum Etnograficznego i Pawilonu Czterech Kopuł w ciągu 3 miesięcy od daty seansu.

Ponadto, w tym dniu odbędzie się uroczystość nadania prof. Kazimierzowi Czaplińskiemu i mgr inż. Elżbiecie Paradowskiej Złotych Medali „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Odznaczenia wręczy Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń o godzinie 10:00 w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

patronat medialny
ŹródłoMNwr
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...