29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaNieruchomościOsiedle Żerniki Na Novo we Wrocławiu. Modelowe rozwiązania i lokalizacja

Osiedle Żerniki Na Novo we Wrocławiu. Modelowe rozwiązania i lokalizacja

-

ATAL rozpoczął budowę osiedla Żerniki Na Novo we Wrocławiu. Inwestycja powstaje w dzielnicy Żerniki, w ramach koncepcji WuWA2, która zakłada tworzenie wzorcowych osiedli mieszkaniowych.

W I etapie inwestycji powstanie 289 mieszkań i 7 lokali usługowych. Budynki będą miały 6 kondygnacji i będą wpisywać się w otaczającą przestrzeń. Ich bryła nawiązywać będzie do klasycznego stylu, a kontrastująca kolorystyka, drewniane akcenty i liczne przeszklenia nadadzą całości oryginalny charakter.

Z satysfakcją rozpoczynamy kolejną odsłonę projektu, który opiera się na współpracy samorządu, architektów oraz deweloperów. Reprezentując biznes w tym gronie dobrze rozumiemy, jak ważną rolę – także z naszej perspektywy – odgrywa w miastach planowanie przestrzenne. Zdefiniowany na lata proces inwestycyjny, w którym samorząd określa strategiczne cele rozwoju danego obszaru, ułatwia deweloperom podjęcie decyzji o zakupie działki i zrealizowaniu na niej inwestycji. Ten sposób działania jest nam bliski. ATAL preferuje bowiem projekty wieloetapowe, które przyczyniają się do kreowania nowych dzielnic, z dbałością o infrastrukturę i wygodę ich przyszłych mieszkańców – mówi Angelika Kliś, członkini zarządu ATAL S.A.

Mieszkania będą dostępne w metrażach od 30 do 84 mkw., o układach od 1 do 4 pokoi. Większość z nich będzie posiadała balkony, a wybrane lokale również przestronne tarasy lub ogródki.

Osiedle będzie zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne życie. W budynkach znajdą się strefy relaksu, w których mieszkańcy będą mogli wspólnie spędzać czas, m.in. strefa do jogi oraz dla najmłodszych.

Lokalizacja osiedla jest bardzo atrakcyjna. W jego pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne, przedszkole oraz przystanki tramwajowe i autobusowe.

Źródło: ATAL

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!