12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościOsiedle Zielna - komfortowe mieszkania w sercu Psiego Pola

Osiedle Zielna – komfortowe mieszkania w sercu Psiego Pola

-

Dom Development wprowadza na rynek kolejną inwestycję we Wrocławiu, Osiedle Zielna, które doskonale wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego. To idealne miejsce, które oferuje atuty metropolii w połączeniu z bliskością terenów zielonych.

Psie Pole, część Wrocławia od niemal 100 lat, zachowało swój kameralny charakter. Centralnym punktem tego obszaru jest zrewitalizowany rynek, który wraz z okolicą zapewnia pełną infrastrukturę handlowo-usługową. Dzięki doskonałej komunikacji z centrum miasta Psie Pole jest wygodnym miejscem do zamieszkania. Wkrótce powstanie obwodnica Psiego Pola, której trzy pierwsze odcinki mają być gotowe do końca 2024 roku.

Współczesne trendy urbanistyczne zakładają, że dobrze mieszka się tam, gdzie w odległości kwadransa pieszo mieszkańcy mają dostęp do transportu publicznego, placówek edukacyjnych, przychodni oraz sklepów. Równie ważna jest także bliskość obiektów rekreacyjnych, terenów zielonych czy infrastruktury sportowej – wyjaśnia Agnieszka Zamojska, dyrektor ds. sprzedaży w Dom Development Wrocław.

Osiedle zgodne z koncepcją miasta 15-minutowego

Osiedle Zielna doskonale wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego, opracowaną przez profesora Carlosa Moreno. Zakłada ona tworzenie lokalnych centrów osiedlowych w obrębie większych miast. Dom Development dostrzegł potencjał Psiego Pola i tam właśnie realizuje swoją nową inwestycję mieszkaniową. Osiedle jest położone niedaleko rynku Psiego Pola oraz terenów rekreacyjnych wzdłuż wałów nad Widawą. W otoczeniu niskiej, kameralnej zabudowy, Osiedle Zielna zapewni spokój i ciszę swoim mieszkańcom. Przy budynkach znajdują się również piękne ogrody kwiatowe, liczne krzewy i drzewa, które tworzą przyjazną atmosferę.

Komfortowe mieszkania

W trzecim etapie inwestycji powstanie blisko 200 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 31 do 85 metrów kwadratowych. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do ogrodu lub balkonu. Mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnego garażu, komórek lokatorskich, schowków i rowerowni. Ponadto, przy obu budynkach będących częścią Osiedla Zielna, będą place zabaw, które umożliwią dzieciom aktywną rozrywkę na świeżym powietrzu.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...