12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportOtávio Amorim kontynuuje zawodową przygodę z Panthers Wrocław

Otávio Amorim kontynuuje zawodową przygodę z Panthers Wrocław

-

Brazylijski gracz, Otávio Amorim, potwierdza swoją lojalność wobec Panthers Wrocław na kolejny sezon.

Po udanym poprzednim sezonie, gdzie stał się kluczowym elementem drużyny, Amorim wraca, by dalej kreować sukces w barwach Panthers.

Amorim jest jednym z filarów linii ofensywnej. Wyróżnia się imponującymi warunkami fizycznymi – 155 kg przy 191 cm wzrostu. Jego obecność na boisku była kluczowa dla osiągnięć wrocławskiej drużyny w minionym sezonie.

Brazylijczyk ma za sobą znakomity sezon w barwach wrocławskiego zespołu. W przeszłości reprezentował barwy Berlin Thunder i Toronto Argonauts. 

Trzeci zagraniczny wzmacniacz

Po A.J. Wentlandzie i Devanie Burrellu, Otávio Amorim to trzeci zagraniczny zawodnik, którego zobaczymy w akcji w barwach Panthers Wrocław w sezonie 2024. Zgodnie z regulaminem European League of Football, zespół może mieć w składzie czterech zawodników ze Stanów Zjednoczonych oraz sześciu z innych krajów świata.

Zaplanowany na koniec maja przyszłego roku, Sezon 2024 European League of Football obiecuje ekscytujące widowisko. Panthers Wrocław są gotowi na kolejne wyzwania na arenie międzynarodowej.

Źródło: Panthers Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...