niedziela, 3 marca, 2024

Panthers Wrocław szukają talentów

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Jeśli masz między 14 a 19 lat i marzysz o grze w jednym z najpotężniejszych zespołów futbolu amerykańskiego w Europie, teraz jest twój moment!

Panthers Wrocław zapraszają młodych zawodników do dołączenia do ich zespołu juniorskiego. Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia ani wyjątkowych atrybutów fizycznych – pasja, zaangażowanie i chęć ciężkiej pracy wystarczą.

12 września, godz. 17:00. Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się rekrutacja dla chętnych z roczników 2004-2009. Brama 7 i 8 jest miejscem zbiórki. To wyjątkowa szansa, by zaprezentować swoje umiejętności i dołączyć do Panthers Wrocław.

Nie potrzebujesz wiele –  wystarczy gotowość do rywalizacji i pozytywne nastawienie. Przyda się butelka wody i strój sportowy. Oczywiście, korki będą najlepszym wyborem na obuwie, ale to nie jest konieczność. Przed rekrutacją wypełnij ankietę rekrutacyjną dostępną online, by ułatwić organizatorom planowanie: www.docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3ggka183t57NG45L_BN-ve0Y6wOIrzvjeeiBku8W2bwpQFg/viewform

Panthers Wrocław dbają o swoich zawodników. Oferują specjalistyczne wyposażenie, w tym ochraniacze na ramiona oraz kaski, by zapewnić bezpieczeństwo na boisku. Profesjonalny sztab szkoleniowy oraz dostęp do klubowej siłowni i nowoczesnego stadionu to gwarancja wsparcia w twoim rozwoju sportowym. Zawodnicy Panthers Wrocław mają przywilej trenować i rywalizować na Stadionie Olimpijskim – jednym z najlepszych obiektów futbolu amerykańskiego w Europie. 

Młode „Pantery” to aktualni wicemistrzowie Polski, a seniorzy rywalizują na arenie European League of Football. Klub zapewnia nie tylko wyposażenie, ale i opiekę profesjonalistów, którzy pomogą rozwijać się w świecie futbolu amerykańskiego.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

POLECAMY