27.7 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaSportPanthers Wrocław zwyciężyli nad wicemistrzami Europy

Panthers Wrocław zwyciężyli nad wicemistrzami Europy

-

Panthers Wrocław rewelacyjnie rozpoczęli tegoroczny sezon European League of Football, odnosząc zwycięstwo nad Hamburg Sea Devils, wicemistrzami Europy.

Mecz otwarcia, który odbył się na Stadionie Olimpijskim, przyciągnął liczne grono kibiców, świadków triumfu reprezentantów Polski. Intensywny pojedynek pomiędzy Panthers Wrocław a Hamburg Sea Devils dostarczył emocji do ostatnich sekund, czego można było się spodziewać po tym niezwykle rywalizującym spotkaniu. Choć to wrocławianie kontrolowali przebieg gry, nie brakowało zaskakujących rozstrzygnięć. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 34:25 na korzyść Panthers Wrocław.

Tony Tate, amerykański wide receiver Panthers Wrocław, zapisał się w historii spotkania jako jego bezdyskusyjna gwiazda, zdobywając trzy przyłożenia. Wielką rolę w zwycięstwie odegrał również Matthew Vitale, rozgrywający wrocławskiego zespołu, prezentując wysoką jakość gry.

Kolejna okazja, by śledzić występy Panthers Wrocław w European League of Football, już niebawem. 11 czerwca o godzinie 16:25 drużyna zmierzy się na wyjeździe z niemieckimi Leipzig Kings. Transmisje z tego spotkania oraz wszystkich pozostałych meczów Panthers Wrocław będzie można oglądać na sportowych kanałach Polsatu. Następny mecz domowy „Pantery” odbędzie się 24 czerwca, gdzie przeciwnikiem będzie węgierski beniaminek – Fehervar Enthroners.

Panthers Wrocław udowodnili swoją siłę już na początku sezonu European League of Football, pokonując utytułowanych Hamburg Sea Devils. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocjonujące starcia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych reprezentantów!

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!