31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaSportPanthers Wrocław wzmacniają się przed sezonem 2024

Panthers Wrocław wzmacniają się przed sezonem 2024

-

Panthers Wrocław, mistrzowie European League of Football z sezonu 2023, ogłosili zakontraktowanie nowego zawodnika. Do zespołu dołączył Devan Burrell, który poprzednio występował w Milano Seamen.

Burrell jest zawodnikiem wiodącym w special teams. W poprzednim sezonie zdobył nagrodę dla najlepszego zawodnika tej formacji w lidze. W 14 meczach rozegrał 59 powrotów, na łączną odległość 1820 jardów. Zdobył także 5 przyłożeń po kick-offach i 2 po punt returnach.

Dołączyłem do Panthers Wrocław, ponieważ to świetnie zarządzana organizacja. Czuję, że tutejszy sztab trenerski pozwoli mi, jak i całemu naszemu zespołowi, wznieść się na jeszcze wyższy poziom. Panuje tu prawdziwa kultura zwycięstwa. Cieszę się, że mogę być częścią prężnie rozwijającej się i silnej drużyny. Spodziewajcie się po nas wielu mocnych i  widowiskowych akcji w kolejnym sezonie. Naszym celem jest wejść na szczyt! – komentuje transfer sam Devan Burrell

Amerykanin jest drugim po A.J. Wentlandzie zawodnikiem z amerykańskim paszportem, który został zakontraktowany przez Panthers Wrocław na sezon 2024. Sezon European League of Football 2024 rozpocznie się 2 czerwca przyszłego roku.

Źródło: Panthers Wrocław

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!