31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaSportPanthers Wrocław zyskują nowego partnera

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

-

Miłośnicy futbolu amerykańskiego we Wrocławiu z pewnością ucieszą się z tej wiadomości! Pasaż Grunwaldzki staje się oficjalnym partnerem Panthers Wrocław.

Współpraca zapowiada się owocnie i przyniesie kibicom wiele atrakcji podczas nadchodzącego sezonu European League of Football.

Pasaż Grunwaldzki to nie tylko miejsce na zakupy, ale również centrum rozrywki i sportu. Nowoczesny klub sportowy oraz strefa food Stacji z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają relaksu i rozrywki.

Nawiązując współpracę z klubem Panthers zależało nam na zbudowaniu długofalowej relacji i pozyskaniu „ambasadora” obiektu. Pasaż gorąco kibicuje zarówno drużynie, jak i Wrocławiowi. Jesteśmy fanami naszego miasta i wszystkiego, co składa się na jego DNA. Choć w zeszłym roku nasz obiekt przybrał własne klubowe barwy – podyktowane pojawieniem się różowego goryla, to w tym z ekscytacją łączymy siły i miksujemy „róż z czernią”. Współpraca Panthers z Pasażem Grunwaldzkim, czyli obiektu komercyjnego z drużyną sportową, to combo, jakiego na lokalnym rynku jeszcze nie było – mówi Agnieszka Deron, manager ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego.

W ramach współpracy na terenie galerii handlowej organizowane będą liczne wydarzenia z udziałem zawodników Panthers Wrocław. Kibice mogą liczyć na spotkania z idolami, konkursy z nagrodami, pokazy i wiele innych atrakcji. To okazja, aby bliżej poznać drużynę i poczuć atmosferę futbolu amerykańskiego.

Panthers Wrocław to klub z bogatą historią i licznymi sukcesami. „Pantery” reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej w prestiżowych rozgrywkach European League of Football i zyskują coraz większą rzeszę fanów. W tym sezonie „Pantery” rozpoczną rozgrywki 26 maja na Tarczyński Arenie, mierząc się z niemiecką drużyną Berlin Thunder. Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!