12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościE-commerce w natarciu - P3 Logistic Parks stawia na ekologię i komfort

E-commerce w natarciu – P3 Logistic Parks stawia na ekologię i komfort

-

P3 Logistic Parks, czołowy deweloper powierzchni magazynowych w Europie, rozpoczął budowę parku P3 Wrocław I o powierzchni 265 000 mkw.

Cały obiekt jest już wynajęty jednemu najemcy, natomiast transakcję nadzorowali eksperci z Colliers Poland. Inwestycja wpisuje się w dynamiczny rozwój sektora e-commerce i oferuje nowoczesne rozwiązania z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Potencjał e-commerce w Polsce

Polska należy do grona krajów z największym potencjałem wzrostu e-commerce w Europie. Szacuje się, że do 2027 roku wartość tego rynku wzrośnie o ponad 94 mld zł. P3 Logistic Parks odpowiada na te potrzeby i dostarcza nowoczesną powierzchnię magazynową, dedykowaną firmom z branży e-commerce. Nowy park magazynowy w Kątach Wrocławskich wyróżnia się proekologicznym podejściem. Ponadto, budynki będą certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie „Excellent”.

Park P3 Wrocław I oferuje doskonałe warunki magazynowe, ale także sprzyja innowacyjnym rozwiązaniom logistycznym, co jest kluczowe dla dynamicznie rozwijających się firm e-commerce. Jego niewątpliwym atutem jest też doskonała lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Strategiczne położenie w uprzemysłowionym regionie Górnego i Dolnego Śląska czyni nasz park kluczowym graczem w sektorze logistycznym – mówi Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks w Polsce.

Komfort pracowników i troska o środowisko

Na terenie obiektu znajdzie się komfortowa strefa relaksu. Dodatkowo, zainstalowane zostaną stacje ładowania pojazdów elektrycznych i zadaszone wiaty rowerowe. Z kolei w otoczeniu parku powstaną hotele dla owadów, a także będą posadzone rodzime gatunki drzew i krzewów niewymagające sztucznego nawadniania.

Położenie parku przy autostradzie A4 zapewnia doskonałą komunikację i sprawną dystrybucję produktów na rynkach regionalnych i międzynarodowych. Dojazd do węzła łączącego A4 z obwodnicą Wrocławia A8 zajmuje zaledwie 15 minut.

Źródło: P3 Logistic Parks

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...