26.2 C
Wrocław
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławPchli Targ w Centrum Historii Zajezdnia

Pchli Targ w Centrum Historii Zajezdnia

-

Pchli Targ w Centrum Historii Zajezdnia to idealne miejsce dla poszukiwaczy ciekawych perełek z drugiej ręki oraz osób chcących pozbyć się zalegających w szafie szpargałów. To miejsce, gdzie można sprzedać, kupić lub przynajmniej potargować. Zapraszamy Państwa 23 lipca w godz. 10:00–14:00 (wstęp bezpłatny). 

Pchli Targ w Zajezdni to nie tylko miejsce handlu, ale również spotkań hobbystów, twórców oraz miłośników kultury. Każdy sprzedający we własnym zakresie organizuje sobie miejsce sprzedaży, wykorzystując stoliki, krzesła i wieszaki. Do samego placu można łatwo dojechać samochodami i zaparkować na parkingu tuż przy miejscu sprzedaży.

Zgłoszenia dla sprzedających można dokonać pod numerem telefonu: +48 71 7159600, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 lub na adres e-mail: pchlitarg@zajezdnia.org. Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do piątku poprzedzającego planowane wydarzenie. Udział zarówno dla sprzedających, jak i kupujących jest bezpłatny. Przed zgłoszeniem warto zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na stronie zajezdnia.org.

Źródło: Centrum Historii Zajezdnia

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!