31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalnePiknik z Czyściochami w Zakopanem

Piknik z Czyściochami w Zakopanem

-

W poniedziałek i wtorek (8-9 lipca) w Zakopanem odbędą się wyjątkowe Pikniki z Czyściochami – bezpłatne wydarzenia dla dzieci, pełne kreatywnej zabawy, edukacji i mnóstwa atrakcji.

Pikniki z Czyściochami to spektakularne wydarzenia dla najmłodszych, organizowane przez firmę Rossmann w całej Polsce. W Zakopanem odbędą się one w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Orkana 6 w godzinach 12:00-16:00.

Na dzieci czekają liczne strefy tematyczne, w których będą mogły bawić się, uczyć i odkrywać świat w towarzystwie bohaterów Czyściochowa – Psa Łapsona, Królika Higienka, Jelonka Gładzia, Kotki Pupilki i Kota Pupika, Lisicy Rudki oraz Świnki Zakatarzynki.

Moc atrakcji 

W programie pikniku znajdziemy m.in.:

  • Malowanie twarzy i tworzenie tatuaży z ulubionymi bohaterami Czyściochowa
  • Tańce do Czyściochowych piosenek i animacje na scenie
  • Gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • Dmuchańce i ogromne bańki mydlane
  • Spotkania z bohaterami Czyściochowa

Wszystkie atrakcje przygotowane są w taki sposób, by dzieci bawiąc się, uczyły się zasad higieny i zdrowego stylu życia. W atmosferze radości i zabawy edukacja staje się przyjemnością, a zdrowe nawyki utrwalają się na dłużej.

Pikniki z Czyściochami odbywają się w całej Polsce od maja do sierpnia. Udział w piknikach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych rodzin.

ŹródłoROSSMANN
Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!