31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalnePikniki z Czyściochami w Trzebieszowicach koło Lądka-Zdroju

Pikniki z Czyściochami w Trzebieszowicach koło Lądka-Zdroju

-

Pikniki z Czyściochami, które Rossmann organizuje w całej Polsce, to prawdziwa gratka dla najmłodszych i ich rodzin.

10 lipca w Trzebieszowicach koło Lądka-Zdroju odbędzie się kolejny piknik, oferując dzieciom mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Fantastyczna zabawa w strefach tematycznych

Pikniki z Czyściochami to nie tylko zwykła impreza plenerowa. To prawdziwa kraina rozrywki, podzielona na strefy tematyczne, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Malowanie twarzy, tańce do Czyściochowych piosenek, porywające animacje na scenie – to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych. Nie zabraknie również gier, zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, podczas których dzieci będą mogły sprawdzić swoją sprawność, wiedzę i kreatywność.

Nauka przez zabawę z Czyściochami

Pikniki z Czyściochami to nie tylko beztroska zabawa, ale również okazja do nauki o higienie w sposób luźny i przyjemny. Bohaterowie Czyściochowa – Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładziak, Kotka Pupilka i Kot Pupik, Lisica Rudka oraz Świnka Zakatarzynka – wcielą się w przewodników po świecie czystości, ucząc dzieci dobrych nawyków higienicznych w atmosferze radości i zabawy.

Dmuchańce, bańki mydlane i brokatowe fryzury

Dla miłośników mocnych wrażeń przygotowano dmuchańce, które zapewnią zastrzyk adrenaliny i mnóstwo śmiechu. Amatorzy kreatywnej zabawy będą mogli puścić wodze fantazji tworząc ogromne bańki mydlane, a na pamiątkę pikniku otrzymają brokatową fryzurę i tatuaż z ulubionym bohaterem Czyściochowa.

Spotkanie z bohaterami Czyściochowa

Piknik to wyjątkowa okazja do spotkania z uwielbianymi przez dzieci bohaterami Czyściochowa. Przyjaźni i uroczy bohaterowie chętnie przybiją piątkę z maluchami, zrobią sobie z nimi zdjęcia i zarażą ich pozytywną energią.

Udział w Piknikach z Czyściochami jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych. Imprezy odbywają się na terenie szkół i przedszkoli w całej Polsce od maja do sierpnia. Najbliższy piknik odbędzie się już 10 lipca w godz. 12:00-16:00 w Szkole Podstawowej w Trzebieszowicach pod nr 150 (woj. dolnośląskie).

ŹródłoRossmann
Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!