23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławPlac Nowy Targ we Wrocławiu zamienia się w raj smakoszy

Plac Nowy Targ we Wrocławiu zamienia się w raj smakoszy

-

Już w ten weekend, od 8 do 11 czerwca, mieszkańcy i odwiedzający Wrocław będą mieli okazję doświadczyć prawdziwego królestwa smaków na pl. Nowy Targ.

Trzy niezwykłe festiwale – Festiwal Azjatycki, Festiwal Smaków Świata oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych – przeniosą uczestników w egzotyczne kultury i rozkosze kulinarne.

Festiwal Azjatycki: Podróż do Dalekowschodnich Kulinariów

Dla miłośników kuchni azjatyckiej Festiwal Azjatycki okaże się prawdziwym rajem. Wśród wystawców znajdą się specjaliści od kuchni koreańskiej, japońskiej, wietnamskiej, indyjskiej, perskiej, gruzińskiej oraz tureckiej. Goście będą mogli delektować się tradycyjnymi azjatyckimi potrawami, street-foodowymi przekąskami oraz charakterystycznymi słodyczami pochodzącymi z różnych regionów Azji. Tym, którzy pragną przenieść trochę egzotyki do swojej kuchni, polecamy odwiedzić stoiska z ceramiką i produktami spożywczymi z Azji.

Festiwal Smaków Świata: Kulinarne Podróże bez Granic

Festiwal Smaków Świata to niepowtarzalna okazja do odkrycia różnorodności kulinarnych tradycji z całego globu. Stoiska z różnych części świata zaserwują tradycyjne potrawy, które pozwolą uczestnikom przenieść się w smakowe podróże po najdalszych zakątkach świata. Oprócz niezapomnianych doznań smakowych, festiwal będzie również okazją do poznania kultur, które je tworzą.

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych: Szansa dla Koneserów

Dla miłośników wyszukanych napojów alkoholowych Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych okaże się prawdziwym rajem. Na stoiskach pojawią się różnorodne gatunki rzemieślniczych trunków, w tym piwa, nalewki oraz wina z Polski i Europy. To wydarzenie stworzone specjalnie dla koneserów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty smakowe.

Szczegółowy rozkład:

Czwartek: 14:00-21:00
Piątek: 12:00-21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela: 12:00-18:00

Źródło: UM Wrocław

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!