12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaTurystykaPociągi na żywo w Google Maps

Pociągi na żywo w Google Maps

-

Koleje Dolnośląskie wkraczają w nową erę cyfrowej mobilności!

Jako pierwsi w Polsce udostępnili oni pozycje swoich pociągów w czasie rzeczywistym w aplikacji Google Maps. To przełomowe rozwiązanie ułatwi podróżowanie tysiącom pasażerów każdego dnia.

Gdzie jest mój pociąg?

Od teraz każdy z nas może z łatwością sprawdzić aktualną lokalizację pociągu Kolei Dolnośląskich, a także jego trasę i przewidywany czas przyjazdu. Wystarczy w aplikacji Google Maps wybrać opcję transportu zbiorowego i wyszukać interesujące nas połączenie. Po kliknięciu na ikonę stacji kolejowej zobaczymy listę dostępnych kursów wraz z godzinami odjazdów i aktualnymi pozycjami pociągów na mapie.

Koleje Dolnośląskie jako pierwsze w Polsce wprowadziły tę usługę również dla połączeń transgranicznych, przy współpracy z Czeskimi Drahami czy pociągami kursującymi na linii Drezno – Goerlitz. Dzięki temu, korzystając np. z Promocji Drezdeńskiej będziemy widzieli pociąg, z którym nasze połączenie będzie skomunikowane – wyjaśnia Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Zalety śledzenia pociągów na żywo:

  • Dokładne informacje. System GPS zapewnia precyzyjną lokalizację pociągów, eliminując problem opóźnień w aktualizacjach.
  • Planowanie podróży. Możliwość śledzenia pociągu na żywo pozwala na lepsze zaplanowanie podróży i uniknięcie stresu związanego z niepewnością.
  • Większa kontrola. Pasażerowie mogą na bieżąco monitorować trasę pociągu i przewidywany czas przyjazdu, co ułatwia zarządzanie czasem i reagowanie na ewentualne zmiany.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...