niedziela, 3 marca, 2024

Pociągiem z Wrocławia nad morze – oferta na długi weekend

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Od momentu uruchomienia 24 czerwca pociągu KD Premium Nadmorski, podróżujący w obie strony przekroczyli już liczbę 4,5 tys. osób! W związku z rosnącym zainteresowaniem, przewoźnik ogłosił dodatkowe połączenie w dniu 15 sierpnia.

Podróż z Wrocławia do stolicy województwa zachodniopomorskiego, Szczecina, stała się teraz szybka i komfortowa. Zaledwie 4 godziny i 20 minut dzieli podróżnych od tego urokliwego miasta nad Odrą. To najkrótsza dostępna kolejowa trasa oferowana przez Koleje Dolnośląskie, a popularność tej relacji przerosła oczekiwania – już prawie 4500 osób skorzystało z tej wyjątkowej oferty.

Bardzo się cieszę, że Dolnoślązakom przypadła do gustu nasza wakacyjna propozycja weekendowej wycieczki nad morze. To nie jedyny profit, bo dzięki temu połączeniu na Dolny Śląsk przyjeżdżają także mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy zachęceni komfortem podróży znad morza także tutaj, w naszym regionie, jako środek transportu wybierają pociągi Kolei Dolnośląskich – mówi Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich.

Wysoka frekwencja podróżnych skłoniła Koleje Dolnośląskie do dodatkowego, specjalnego połączenia na nadchodzący długi weekend. 15 sierpnia, podróżujący będą mieli kolejną szansę, by skorzystać z usług pociągu KD Premium Nadmorski.

Podróżując z Kolejami Dolnośląskimi, warto pamiętać o rezerwacji miejsc. Wysokie zainteresowanie tą ofertą potwierdza, że miejsca znikają szybko. Rezerwacje można robić poprzez aplikację Koleo, w BOK-u KD na dworcu Głównym we Wrocławiu oraz w kasie nr 2 na dworcu w Legnicy.

Dla tych, którzy chcą spędzić nadchodzący weekend na Dolnym Śląsku, Koleje Dolnośląskie przygotowały atrakcyjny prezent – Dolnośląski Bilet Weekendowy. Bilet jest ważny aż przez pięć dni, począwszy od piątku, 12 sierpnia o godz. 18:00, aż do środy, 16 sierpnia do godziny 6:00 rano.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY