12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaZdrowiePodaruj prezent chorym dzieciom na Święta

Podaruj prezent chorym dzieciom na Święta

-

Dzieci, które zmagają się z chorobą nowotworową, często nie mają możliwości spędzenia Bożego Narodzenia w domu. W tym roku Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” po raz siódmy organizuje ogólnopolską akcję „Podaruj Prezent”.

Celem akcji jest zbiórka świątecznych prezentów dla dzieci, które spędzą święta na oddziałach onkologicznych. W akcji może wziąć udział każdy: osoby prywatne, firmy i instytucje. Wystarczy dostarczyć lub przesłać prezenty do biura Fundacji we Wrocławiu lub Bydgoszczy do 23 grudnia.

W wyborze prezentu może pomóc lista rekomendowanych upominków, która znajduje się na stronie akcji. Należy pamiętać, że wszystkie darowane rzeczy muszą być fabrycznie zapakowane i nieużywane.

Podarki trafią do dzieci leczonych w Klinice „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu oraz w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...