23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaSportPoland Business Run we Wrocławiu | Bieg charytatywny

Poland Business Run we Wrocławiu | Bieg charytatywny

-

Zbliża się 12. edycja Poland Business Run, popularnego biegu sztafetowego dla firm, który odbędzie się 3 września.

Tegoroczna edycja przyjmuje formułę wirtualną, umożliwiającą uczestnictwo z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Zapisy trwają do 31 maja, a już teraz zgłosiło się ponad 22 tysiące biegaczy.

Bieg Poland Business Run ma nie tylko charakter sportowy, ale również charytatywny. W ramach tego wydarzenia biegacze wspierają beneficjentów, w tym mieszkańców Wrocławia i okolic. Jednym z uczestników tegorocznej edycji jest pani Patrycja, która przeszła mastektomię i poddała się intensywnemu leczeniu. Pisaliśmy o tym we wcześniejszym artykule.

Dbaj o swoje zdrowie, biorąc udział w Poland Business Run

Poland Business Run to nie tylko okazja do pomocy innym, ale również doskonały sposób, aby zadbać o swoje zdrowie. Regularna aktywność fizyczna, jak bieganie, przyczynia się do zwiększenia wydolności tlenowej, spalania kalorii i poprawy ogólnej kondycji organizmu. To przekłada się na lepsze samopoczucie i większą energię w życiu codziennym.

Trasy biegowe we Wrocławiu

Wrocław oferuje wiele malowniczych tras biegowych, które są doskonałym miejscem dla początkujących i doświadczonych biegaczy. Dzięki licznych parkom i przepływającej przez miasto rzece, każdy może znaleźć w pobliżu swojego miejsca zamieszkania trasę do przyjemnej przebieżki.

Uczestnictwo w Poland Business Run będzie możliwe 3 września aż do godziny 20:00. W biegu mogą brać udział drużyny, które zarejestrują się i opłacą swój udział na oficjalnej stronie wydarzenia www.polandbusinessrun.pl.

Organizatorem Poland Business Run jest Fundacja Poland Business Run, a Strategicznymi Sponsorami są firmy UBS, Standard Chartered i Enea.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!