12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalnePolkowice w gronie wzorowych gmin

Polkowice w gronie wzorowych gmin

-

Gmina Polkowice została laureatką konkursu na „Wzorową Gminę”. Tytuł ten przyznawany jest przez Forum Ekspertów na podstawie m.in. danych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Przyznając tytuł „Wzorowa Gmina”, brano pod uwagę głównie aktywność inwestycyjną samorządu. W ostatnich latach gmina Polkowice zrealizowała wiele inwestycji służących podnoszeniu poziomu życia mieszkańców, ochronie zdrowia oraz wydatkowanych na tzw. projekty miękkie, jak np. szkolenia.

Do konkursu na „Wzorowa Gmina” zgłosiło się w tym roku ponad 40 samorządów z całego Dolnego Śląska. Ostatecznie Zgromadzenie „Forum Ekspertów” przyznało dwanaście tytułów.

Wręczenie statuetek „Wzorowa Gmina” odbędzie się w listopadzie podczas specjalnej gali. Wyróżnienia będzie wręczał marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

Tytuł „Wzorowa Gmina” to nie tylko wyróżnienie dla samorządu, ale przede wszystkim dla mieszkańców Polkowic. Jest to dowód na to, że gmina dba o rozwój i dobrobyt mieszkańców.

Źródło: UG Polkowice

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...