29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaBiznesCzy Twój biznes jest gotowy na wyzwania?

Czy Twój biznes jest gotowy na wyzwania?

-

Zmiany w przepisach, nowe obowiązki, rosnąca presja na zrównoważony rozwój – rok 2024 zapowiada się wyboistym okresem dla przedsiębiorców.

Jak odnaleźć się w gąszczu regulacji i wytycznych? Jakie wyzwania czekają na Twój biznes? Odpowiedzi znajdziecie w Przewodnikach Podatkowych i Prawnych EY, które przygotował zespół doświadczonych ekspertów EY.

Sześć tematycznych opracowań przeprowadzi nas krok po kroku przez najważniejsze zagadnienia, z którymi będziemy mierzyć się w tym roku:

1. ESG 2024. Zrównoważony rozwój nie jest już opcją, ale koniecznością. Przewodnik pomoże Ci zrozumieć trendy i regulacje w obszarze ESG oraz wdrożyć je w strategii swojej firmy.

2. Bezpieczny Pracownik i Pracodawca 2024. Zmiany w prawie pracy, nowe obowiązki i wyzwania związane z bezpieczeństwem – bądź na bieżąco z wszystkimi regulacjami, by chronić swój biznes i pracowników.

3. Bezpieczny Podatnik 2024. Poznaj najważniejsze zmiany w przepisach podatkowych i zyskaj pewność, że Twój biznes działa w zgodzie z prawem.

4. Praktycznie o prawie 2024. Przewodnik po kluczowych zagadnieniach prawnych, z którymi borykają się przedsiębiorcy – od umów i kontraktów po ochronę danych osobowych.

5. VAT 2024. Bądź na bieżąco ze zmianami w systemie VAT i zoptymalizuj rozliczenia swojej firmy.

6. Global Trade – Akcyza, cło 2024. Przewodnik dla firm prowadzących działalność międzynarodową – poznaj nowe regulacje i cła, by uniknąć niepotrzebnych kosztów i opóźnień.

Przewodniki EY to nie tylko kompendium wiedzy, ale także praktyczne narzędzia, które pomogą sprostać wyzwaniom 2024 roku. Przewodniki dostępne są na stronie www.ey.com/pl_pl/tax/przewodniki-podatkowe-ey. 

Źródło: EY

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!