14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościPrzystań Reymonta | Rusza Sprzedaż Mieszkań!

Przystań Reymonta | Rusza Sprzedaż Mieszkań!

-

Archicom ogłasza oficjalną sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie „Przystani Reymonta”. Nowa inwestycja mieszkaniowa jest zlokalizowana tuż obok Odry w sercu Wrocławia.

Projekt obejmuje łącznie cztery etapy i oferuje 850 mieszkań w nowoczesnych budynkach z widokiem na rzekę i tereny zielone.

Lokalizacja nad Odrą

Niewątpliwą zaletą „Przystani Reymonta” jest jej wyjątkowa lokalizacja. Inwestycja powstaje na nadodrzańskim terenie, w sąsiedztwie bulwarów, które tętnią życiem przez całą dobę. Najbliższe przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się niespełna 100 metrów od inwestycji. Z kolei dworzec Nadodrze oddalony jest o niecały kilometr. 

Mieszkając w Przystani Reymonta, pełnymi garściami będzie można czerpać z energii płynącego tuż obok nurtu Odry. To przystań do wypadów do pobliskiego centrum Wrocławia, przystań z widokami na wodę i zieleń oraz przystań do dobrego życia – podkreśla Dawid Wrona, Chief Operating Officer w Archicom.

Pierwszy etap „Przystani Reymonta” obejmuje 197 lokali o zróżnicowanym metrażu i układach.

Zielone dziedzińce i inteligentne domy

Ważnym elementem „Przystani Reymonta” będą również starannie zaprojektowane tereny zielone. Wokół budynków zostaną zaaranżowane zielone dziedzińce, plac zabaw, ścieżka rowerowa z rampą i stacją napraw rowerów oraz pergole. 

Archicom stawia również na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Mieszkania będą wyposażone w pakiet startowy bezprzewodowego systemu zarządzania inteligentnym domem. System umożliwi sterowanie oświetleniem, regulację temperatury oraz wyłączanie urządzeń elektrycznych za pomocą głosu lub zdalnie z poziomu aplikacji mobilnej. Dodatkowo, smart rozwiązania będą rozszerzane i dopasowywane do indywidualnych potrzeb.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!