12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaEdukacjaPrzyszłość technologii należy do kobiet! Rusza program Inżynierki 4.0

Przyszłość technologii należy do kobiet! Rusza program Inżynierki 4.0

-

Już po raz szósty rusza program Inżynierki 4.0, organizowany przez firmę Siemens Polska.

To niepowtarzalna szansa dla 30 studentek uczelni technicznych, które chcą zdobyć cenne doświadczenie w świecie nowych technologii i zbudować imponującą ścieżkę kariery.

Niewielki procent kobiet decyduje się na pracę w obszarze nowych technologii. Badania Komisji Europejskiej pokazują, że zaledwie 6 na 1000 kobiet wybiera tę ścieżkę. Program Inżynierki 4.0 ma na celu przełamanie tej bariery i zachęcenie studentek do odkrywania fascynującego świata STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka).

Udział w programie to:

  • Szkolenia z personal brandingu. Przygotuj się do efektywnego udziału w procesach rekrutacyjnych i zbuduj silną markę osobistą.
  • Branżowy networking. Poznaj ekspertki i ekspertów z branży STEM i nawiąż kontakty, które mogą otworzyć Ci drzwi do wymarzonej pracy.
  • Spotkania z inspirującymi liderkami. Odkryj historie sukcesu kobiet, które odnoszą imponujące sukcesy w świecie technologii.
  • Warsztaty z zakresu sztucznej inteligencji. Dowiedz się, jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje przemysł i poznaj jej praktyczne zastosowania.
  • Okazja do poznania innych studentek. Zbuduj relacje z dziewczynami o podobnych pasjach i stwórz sieć wzajemnego wsparcia.

Finał programu odbędzie się 11-12 kwietnia w Warszawie. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, zdobycia nagród i zrobienia pierwszego kroku ku wymarzonej karierze.

Jak dołączyć?

Wystarczy do 25 lutego br. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.wydarzenia.siemens-info.com/inzynierki40 i w kreatywny sposób przedstawić się w formie eseju, prezentacji lub filmu. Autorki 30 najciekawszych prac otrzymają zaproszenie na warsztaty i do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Inżynierki 4.0 to nie tylko program, ale filozofia. Siemens stawia na równość, różnorodność i integrację, budując kulturę organizacyjną, która sprzyja rozwojowi i innowacyjności. Dołącz do nas i otwórz drzwi do świata, w którym technologia zmienia przyszłość!

Źródło: Siemens

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...