12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościQuorum A gotowe na przyjęcie najemców

Quorum A gotowe na przyjęcie najemców

-

Cavatina Holding S.A. otrzymała pozwolenie na użytkowanie biurowca Quorum A, flagowego elementu wielofunkcyjnego kompleksu nad brzegiem Odry we Wrocławiu.

Nowoczesny budynek oferuje 18 000 mkw. powierzchni biurowej najwyższej klasy, wzbogacając wrocławski rynek o prestiżową przestrzeń biznesową.

Quorum to imponujący projekt mixed-use, największy tego typu na Dolnym Śląsku. Docelowo kompleks będzie się składać z pięciu budynków o zróżnicowanych funkcjach.

Quorum A – biurowa perełka w sercu Wrocławia

Oprócz 18 000 mkw. powierzchni biurowej, Quorum A oferuje 340 mkw. lokali usługowych oraz imponujące 1 000 mkw. tarasów. Tak zaprojektowana przestrzeń sprzyja komfortowi pracy i budowaniu relacji w zespole. Nowo oddany budynek idealnie uzupełnia portfolio Cavatina Holding, stając się odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych firm poszukujących prestiżowej lokalizacji i komfortowych warunków pracy.

Quorum to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych miastotwórczych inwestycji mixed-use we Wrocławiu. Wyróżnia się nowoczesnym designem oraz troską o najmniejsze detale architektoniczne i funkcjonalne – mówi Patryk Czernik, Leasing Director w Cavatina Holding.

Jednym z pierwszych najemców Quorum A jest Keywords Studios, globalny lider w branży gier wideo, który w 2023 roku podpisał umowę na wynajem blisko 4 000 mkw. powierzchni.

Zrównoważony rozwój

Podobnie jak pozostałe budynki kompleksu, Quorum A ubiega się o certyfikację BREEAM oraz WELL Health-Safety Rating. To potwierdzenie dbałości o środowisko naturalne oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Quorum to kolejny projekt Cavatina Holding we Wrocławiu. Deweloper ma na swoim koncie również realizację takich biurowych pereł jak Diamentum Office i Carbon Tower.

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...