26.2 C
Wrocław
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBiznesRestauracja Dinette przenosi się do Renomy

Restauracja Dinette przenosi się do Renomy

-

Restauracja Dinette, znana jako jedno z najpopularniejszych miejsc gastronomicznych we Wrocławiu, przeprowadza się do Renomy. Nowa lokalizacja będzie inspirowana stylem art-deco i modernizmem, tworząc unikalne i klimatyczne wnętrza.

Dinette to połączenie bistro, baru i piekarni, które od jedenastu lat cieszy się ogromną popularnością. Restauracja oferuje śniadania, lunche i wieczorne menu, a także wypieki pieczone na miejscu. Przyszłoroczna przeprowadzka do Renomy umożliwi restauracji poszerzenie swojej bazy klientów.

Po siedmiu latach spędzonych na placu Teatralnym przyszedł czas na nowe wyzwania. W tej przeprowadzce widzimy nie tylko szansę na odświeżenie wizerunku i oferty naszej marki, ale też na jej dalszy rozwój dzięki nowej, większej przestrzeni – mówi Jolanta Jurkowlaniec, restauratorka, właścicielka marki Dinette.

Nowa restauracja Dinette zajmie 500 mkw. na parterze od strony Placu Kościuszki. Będzie miała południowe witryny i klimatycznie zaprojektowany ogródek, umożliwiając gościom jedzenie na świeżym powietrzu. Miejsce to będzie idealne na poranną kawę, codzienny lunch lub spotkanie po pracy.

Wnętrza restauracji zostaną zaprojektowane zgodnie z stylem art-deco, aby wpisać się w architekturę Renomy. Projektantami jest renomowana pracownia BUCK STUDIO, znana z tworzenia funkcjonalnych przestrzeni gastronomicznych.

Przeprowadzka do Renomy jest ważnym krokiem w rozwoju marki Dinette. Restauracja ma nadzieję umocnić swoją pozycję jako jedno z najpopularniejszych miejsc we Wrocławiu, przyciągając zarówno stałych klientów, jak i nowych gości.

Źródło: Globalworth

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!