29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesRewolucja w sektorze budowlanym dzięki innowacyjnemu produktowi

Rewolucja w sektorze budowlanym dzięki innowacyjnemu produktowi

-

Winkelmann Foundation Screw obchodzi 25-lecie swojej działalności w Legnicy. Firma zamierza zrewolucjonizować branżę budowlaną dzięki innowacyjnemu produktowi.

Sukces firmy jest również rezultatem strategicznego wsparcia ze strony Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (LSSE). To pokazuje wyjątkowy przykład funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji.

Innowacyjne śruby fundamentowe 

Winkelmann Foundation Screw skupia się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora budowlanego. Ich najnowszy produkt, innowacyjne śruby fundamentowe, ma potencjał zrewolucjonizować procesy w budownictwie. Planowane inwestycje na poziomie co najmniej 30 mln złotych otwierają perspektywy dla rozwoju branży oraz stworzenia nowych miejsc pracy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i łącząc siły w ramach globalnej grupy przedsiębiorstw, z odwagą podjęliśmy się wyzwania, jakim stało się opracowanie innowacyjnego produktu mającego szansę zrewolucjonizować branżę budownictwa. To śruba fundamentowa, która zmienia budownictwo dosłownie od podstaw. Śruby fundamentowe mogą być stosowane zarówno w przydomowych altankach, jak i w domach modułowych, mostach czy farmach wiatrowych – mówi Tomasz Kleszczewnik, dyrektor zarządzający Winkelmann Foundation Screw.

Wsparcie LSSE

Decyzja Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o udzieleniu wsparcia dla Winkelmann Foundation Screw podkreśla istotę Polskiej Strefy Inwestycji. Wsparcie to nie tylko kwoty inwestycyjne, ale także praktyczne narzędzie dla przedsiębiorców, kształtujące krajową gospodarkę. LSSE stawia na rozwój przedsiębiorstw nie tylko w administracyjnie wydzielonych obszarach. Strefa inwestuje w miejscowościach niespodziewanych, otwierając nowe perspektywy dla rozwoju firm.

RozwójcGrupy Winkelmann w Polsce

Przez 125 lat Grupa Winkelmann, jako rodzinne przedsiębiorstwo, stała się międzynarodowym liderem w dziedzinie obróbki plastycznej metali. Z jednostkami biznesowymi w obszarach Automotive, Building + Industry, Construction oraz Flowforming, firma stale poszerza swoje usługi i portfolio produktowe. Otwarcie nowej fabryki Winkelmann Foundation Screw w Polsce jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy i jej zaangażowaniu w kształtowanie przyszłości branży budowlanej.

Źródło: LSSE

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!