niedziela, 3 marca, 2024

Rhenus Freight Logistics rozszerza najem w EQT Exeter Park Mirków

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Niemiecka firma logistyczna Rhenus Freight Logistics rozszerzyła najem powierzchni magazynowej w parku EQT Exeter Park Mirków w pobliżu Wrocławia.

Nowa powierzchnia o powierzchni 4590 mkw. zwiększy całkowitą powierzchnię wynajmowaną przez firmę w parku do 8300 mkw.

Rhenus Freight Logistics to międzynarodowy dostawca usług logistycznych o globalnym zasięgu. Firma obsługuje klientów z różnych sektorów, w tym e-commerce, produkcję i handel.

EQT Exeter Park Mirków to nowoczesny park logistyczny zlokalizowany w pobliżu Wrocławia. Park oferuje dostęp do kluczowych arterii komunikacyjnych, w tym autostrady A8 i drogi krajowej nr 98.

Rhenus Freight Logistics zawsze stara się wykorzystywać szanse na większą efektywność biznesową. Nie inaczej było w tym przypadku w kórym firma EQT Exeter zaproponowała zwiększenie udziału w powierzchni w Parku logistycznym. Dodatkowa przestrzeń zostanie cześciowo wykorzystana dla przesyłek międzynarodowych, ponieważ oddział w Mirkowie został nominowany jako Country Gateway dla krajów Polska, Litwa, Łotwa, Estonia – podkreśla Maciej Kucharski, Dyrektor oddziału w Mirkowie.

Rozszerzenie najmu przez Rhenus Freight Logistics jest kolejnym dowodem na atrakcyjność polskiego rynku logistycznego. Polska pozostaje atrakcyjnym miejscem dla inwestycji logistycznych ze względu na swoje położenie geograficzne, rynek pracy i konkurencyjne koszty.

Wrocław to jedna z największych metropolii w Polsce i szybko rozwijający się rynek logistyczny. Miasto jest atrakcyjnym miejscem dla działalności logistycznej ze względu na swoją lokalizację, dostęp do infrastruktury transportowej i rosnące zapotrzebowanie na usługi logistyczne.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY