14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławNowa rowerownia we wrocławskiej Renomie

Nowa rowerownia we wrocławskiej Renomie

-

Wrocławska Renoma utworzyła rowerownię, która jest wzorem dla nowoczesnej infrastruktury rowerowej w budynkach przyszłości.

Nowa przestrzeń o powierzchni 240 mkw. imponuje nie tylko rozmiarem, ale i funkcjonalnością. Renoma oferuje rowerzystom kompleksowe rozwiązania na najwyższym poziomie.

Na jej terenie znajduje się magazyn z miejscami dla ponad 100 rowerów, wyposażony w nowoczesne stojaki: podnośniki BikeUP, stojaki Velopa Up i OutDoor dla rowerów górskich oraz tradycyjne stojaki.

Strefa relaksu i naprawy

Dla tych, którzy chcą zadbać o swoje rowery lub odświeżyć się po przejażdżce, przygotowano strefę serwisową z szatniami, prysznicami i suszarkami do włosów. Niestandardowym rozwiązaniem jest również suszarnia do odzieży z wieszakami i akcesoriami do prasowania, co z pewnością docenią osoby dojeżdżające rowerem do pracy.

Nowo powstała rowerownia jest monitorowana, a rowerzyści mogą dostać się do niej windą lub klatką schodową. To dbałość o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników, którzy mogą bezstresowo korzystać z tej nowoczesnej przestrzeni.

Rozwiązanie dla ekologicznego transportu

Rowerownia w Renomie to nie tylko odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na infrastrukturę rowerową, ale również przykład dbałości o środowisko naturalne. Promowanie rowerów jako środka transportu to krok w kierunku zmniejszenia emisji spalin i budowania bardziej zrównoważonego miasta.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!