niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaTurystykaRzym, Londyn i Barcelona - najpopularniejsze kierunki na jesienny city break

Rzym, Londyn i Barcelona – najpopularniejsze kierunki na jesienny city break

-

reklama

W tym roku Polacy wybierają na jesienny city break trzy kierunki: Rzym, Londyn i Barcelonę.

Rzym jest zdecydowanym faworytem, wybieranym przez 23% podróżników. Wieczne Miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych, w tym Koloseum, Forum Romanum, Watykan i Panteon.

Londyn plasuje się na drugim miejscu z wynikiem 20%. Brytyjska stolica jest popularna ze względu na swoje muzea, galerie sztuki, teatry i atrakcje kulturalne.

Barcelona zajmuje trzecie miejsce z wynikiem 15%. Hiszpańskie miasto jest znane z architektury Gaudiego, plaż i życia nocnego.

W czołowej dziesiątce najpopularniejszych kierunków na jesienny city break znajdują się również Mediolan, Paryż, Wenecja, Amsterdam, Bruksela, Wiedeń i Sztokholm. Większość z tych miast znajduje się w południowej lub zachodniej Europie.

Spośród dziesięciu najpopularniejszych kierunków na jesienny city break, najdłużej chcemy spędzić w Barcelonie – średnio 5,8 dnia. Do Rzymu i Londynu polecimy zaś na 5,2 dnia.

Źródło: PAP MediaRoom

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...