23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaBiznesSantander Bank Polska z podwójnym wyróżnieniem w konkursie „The Best Annual Report”

Santander Bank Polska z podwójnym wyróżnieniem w konkursie „The Best Annual Report”

-

Bank ponownie zwyciężył w kategorii banków i instytucji finansowych, a także otrzymał nagrodę specjalną za najlepszy raport zrównoważonego rozwoju.

Santander Bank Polska po raz kolejny został doceniony za swój raport roczny. W tegorocznej edycji konkursu „The Best Annual Report” bank otrzymał podwójne wyróżnienie:

  • główną nagrodę w kategorii banków i instytucji finansowych
  • nagrodę specjalną za najlepszy raport zrównoważonego rozwoju.

Konkurs „The Best Annual Report” organizuje Instytut Rachunkowości i Podatków. Jego celem jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów oraz dobrych praktyk w sprawozdawczości finansowej spółek publicznych.

Jako jeden z największych banków w Polsce widzimy, że coraz więcej firm uwzględnia czynniki ESG w swojej działalności. Dlatego zachęcamy do dalszego rozwijania strategii zrównoważonego rozwoju i dzielenia się swoimi praktykami w raportach – mówi Beata Kubida, manager Zespołu Zrównoważonego Rozwoju i ESG.

W tym roku jury konkursu doceniło w raporcie Santander Bank Polska przede wszystkim jego przejrzystość, czytelność i spójność. Raport jest również wyróżniony za rzetelne przedstawienie informacji finansowych i niefinansowych, a także za zaangażowanie banku w zrównoważony rozwój.

Źródło: Santander

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!