12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaEdukacjaGrupa Santander i Uniwersytet Pensylwanii oferują bezpłatne szkolenie w USA

Grupa Santander i Uniwersytet Pensylwanii oferują bezpłatne szkolenie w USA

-

Grupa Santander i Uniwersytet Pensylwanii ogłosiły rekrutację na bezpłatne szkolenie Santander | USA Summer Experience – Upenn. W programie przewidziano 90 miejsc dla osób w wieku 18-30 lat z 11 krajów, w których obecna jest Grupa Santander.

Celem szkolenia jest wsparcie idei kształcenia przez całe życie i podnoszenia kompetencji zawodowych w zakresie znajomości języka angielskiego. Uczestnicy będą mieli możliwość nauki języka angielskiego na poziomie B1, a także rozwoju kompetencji zawodowych, takich jak kompetencje przywódcze, praca zespołowa, komunikacja perswazyjna, komunikacja w mediach społecznościowych oraz kompetencji miękkich, takich jak psychologia.

Szkolenie odbędzie się w lipcu 2024 roku na kampusie Uniwersytetu Pensylwanii w Filadelfii. W programie przewidziano zajęcia dydaktyczne, zajęcia towarzyskie i kulturalne. Uczestnicy będą mieli również możliwość poznania kultury amerykańskiej i uczestniczenia w życiu studenckim.

Aplikacja na szkolenie jest możliwa do 13 marca 2024 roku za pośrednictwem strony Santander Open Ac

  • Uniwersytet Pensylwania

ademy. Aby aplikować, nie trzeba posiadać wykształcenia wyższego ani być klientem Grupy Santander.

Grupa Santander od wielu lat realizuje programy edukacyjne, które wspierają rozwój zawodowy i osobisty młodych ludzi. Szkolenie Santander | USA Summer Experience – Upenn to kolejna inicjatywa Grupy Santander, która ma na celu zwiększenie dostępu do edukacji i rynku pracy.

Źródło: Santander

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...