10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławSilent Disco w Galerii Dominikańskiej - muzyczne doznania w filmowym stylu

Silent Disco w Galerii Dominikańskiej – muzyczne doznania w filmowym stylu

-

Wrocławska Galeria Dominikańska zaprasza na Silent Disco w ramach 14. American Film Festival.

W sobotę, 8 listopada, od godziny 23.00 do 4.00 w nocy, uczestnicy będą mogli bawić się do muzyki serwowanej na żywo przez znanych didżejów.

Silent Disco to wyjątkowa forma imprezy, podczas której uczestnicy wyposażeni są w słuchawki bezprzewodowe. Dzięki temu mogą słuchać muzyki wybranej z trzech ścieżek, niezależnie od tego, co gra na pozostałych kanałach.

Na Silent Disco w Galerii Dominikańskiej zagrają DJ Kaczy, DJ Skipless oraz muzycy American Film Festival pod batutą Kuby Mąki. Goście będą mieli do wyboru różne style muzyczne, od muzyki tanecznej, przez hip hop, aż po elektronikę.

Oprócz parkietu, do dyspozycji gości będzie strefa gastronomiczna z barem oraz punkt z burgerami Max Premium Burger.

Udział w Silent Disco jest płatny. Wypożyczenie słuchawek kosztuje 25 zł, a dla posiadaczy karnetów/akredytacji albo biletów z 14. American Film Festival – 20 zł.

14. American Film Festival to jedyny festiwal w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej prezentujący wyłącznie kino amerykańskie w całej jego różnorodności. W tym roku widzowie zobaczą 126 filmów – od niezależnych perełek, po Hollywood z górnej półki.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!