niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaSportSkoki, przeszkody i rywalizacja - trzeci dzień sezonu wyścigowego 2023 na Partynicach

Skoki, przeszkody i rywalizacja – trzeci dzień sezonu wyścigowego 2023 na Partynicach

-

reklama

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice zaprasza na kolejny dzień sezonu wyścigowego 2023, który rozpocznie się 14 maja o godzinie 12:00. W programie znajdzie się siedem gonitw, w tym dwie międzynarodowe gonitwy z przeszkodami, a także atrakcje dla najmłodszych i miłośników hobby horse.

Zaplanowano cztery gonitwy przeszkodowe, dwie z płotami i kolejne dwie z przeszkodami typu cross-country. W obu tych ostatnich wystartuje zwycięzca Wielkiej Pardubickiej z 2021 roku, Pavel Slozil. Konie startujące w pierwszej gonitwie pojawią się w padoku już o godzinie 12:15, a sama gonitwa wystartuje o 12:45. Kolejne wyścigi będą rozgrywane w odstępach 30-minutowych.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. Na placu zabaw „Konikowo” dzieci będą mogły pojeździć na kucykach z Wyższej Szkółki Jazdy Partynice. Natomiast fani hobby horse będą mogli wziąć udział w treningowych przejazdach po parkurze, których celem będzie przygotowanie do czerwcowych zawodów ligi hobby horse na Partynicach.

Organizatorzy przygotowali również dwie tury zwiedzania stajni rekreacyjnych z instruktorem, o godzinie 13:00 i 14:00. To świetna okazja, aby z bliska zobaczyć różne konie, dowiedzieć się, jak funkcjonują oraz jak należy się zachowywać w ich towarzystwie. Zapisy na tę atrakcję należy dokonać wcześniej przez stronę internetową www.bilety.torpartynice.pl.

Wstęp na wyścigi jest bezpłatny, a impreza potrwa od godziny 12:00 do 16:00. To idealna okazja, aby spędzić niedzielę na świeżym powietrzu i zobaczyć emocjonujące gonitwy konne. 

Źródło: Wrocławski Tor Wyścigów

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...