14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaSportPiknik rodzinny Spartan Skate we Wrocławiu

Piknik rodzinny Spartan Skate we Wrocławiu

-

9 czerwca w Parku Tysiąclecia na Nowym Dworze odbędzie się SPARTAN SKATE, wielki festyn sportowo-rekreacyjny dla całej rodziny.

Wydarzenie, organizowane przez Wrocławski Klub Turystyczny Spartan, ma na celu promowanie aktywnego, zdrowego i bezpiecznego stylu życia, a także zachęcenie do uprawiania sportów wrotkarskich.

Impreza odbędzie się w godzinach 11:00-16:00 na Torze Wrotkarskim przy ul. Sukielickiej. W programie znajdziemy m.in.:

  • Darmowe warsztaty rolkarskie dla osób na każdym poziomie zaawansowania, prowadzone przez doświadczonych instruktorów.
  • Pokazy: hokeja na rolkach, jazdy figurowej, jazdy szybkiej, slalomu freestyle, jazdy freeskate, jazdy na nartorolkach i jazdy na wrotkach.
  • Strefę gastronomiczną, relaksu, sportowo-rekreacyjną
  • Strefę Spartana, w której będzie można dowiedzieć się o usługach oferowanych przez spółkę, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.
  • Stoiska: Ekosystemu, Nasz Wrocław, Akademii Pierwszej Pomocy i Radia GRA.
  • Atrakcje dla dzieci: dmuchańce, zjeżdżalnie, tor przeszkód, zamek dmuchany, Eurobungee, warkoczyki, bańki mydlane i wiele innych.

Impreza jest otwarta dla wszystkich i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wypożyczalnia rolek będzie czynna na miejscu (koszt 10 zł/godzinę).

SPARTAN SKATE to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie, spróbowania swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych i poznania nowych ludzi. Zapraszamy!

ŹródłoWCT Spartan

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!