12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaKulturaRozmowy o różnicach międzypokoleniowych

Rozmowy o różnicach międzypokoleniowych

-

Interaktywny spektakl „Pokoleniowo” jest oparty na autentycznych wypowiedziach i odbędzie się 26 stycznia w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu. Wstęp wolny.

Spektakl „Pokoleniowo” to efekt pracy zespołowej międzypokoleniowego kolektywu artystycznego Połączenia. W jego skład wchodzą osoby w różnym wieku, od 20 do 80 lat. Autorzy spektaklu chcą zachęcić do dyskusji o różnicach międzypokoleniowych, które często są źródłem nieporozumień i konfliktów.

W spektaklu „Pokoleniowo” widzowie będą mieli okazję poznać różne perspektywy i spojrzeć na świat oczami osób z innych pokoleń. Spektakl porusza takie tematy jak:

  • relacje międzypokoleniowe,
  • wartości i oczekiwania,
  • zmiany społeczne.

Spektakl jest oparty na autentycznych wypowiedziach uczestników projektu Połączenia. Autorzy spektaklu chcą, aby był on jak najbardziej realistyczny i odzwierciedlał prawdziwe doświadczenia ludzi.

„Pokoleniowo” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o różnicach międzypokoleniowych i porozmawiać o nich w otwarty sposób. Spektakl jest okazją do poznania nowych ludzi i poszerzenia swojego horyzontu.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...