niedziela, 3 marca, 2024

Spektakl „Taka Pchła” – pełen humoru teatr przedmiotu dla dzieci

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Strefa Kultury Wrocław zaprasza na niezwykły spektakl z cyklu FIRLEJ DZIECIOM, który odbędzie się 23 lipca.

Teatr Malutki wystawi przedstawienie pt. „Taka Pchła”, które przenosi widzów w magiczny świat kuchni. To miejsce skrywa wiele zabawnych historii, gdzie codzienne przedmioty zamieniają się w bohaterów opowieści dzięki wyobraźni.

„Taka Pchła” to spektakl zrealizowany w konwencji teatru przedmiotu, którego akcja rozgrywa się w kuchni. Przedmioty kuchenne stają się bohaterami, ilustrując kolejne sceny i rozbudzając wyobraźnię dzieci. To zachęta do odkrywania, że z prostych rzeczy codziennego użytku można stworzyć bohaterów różnorodnych opowieści. Spektakl pełen dowcipu i radosnej zabawy teatralnej z pewnością zachwyci widzów w wieku przedszkolnym i szkolnym, ale również bawić mogą się na nim osoby w każdym wieku.

„Teatr Malutki” to teatr wędrowny, wywodzący się z łódzkiego Teatru Lalek „Arlekin”. Jego misją jest dotarcie bezpośrednio do widza, w domach kultury, teatrach bez własnego repertuaru dla najmłodszych oraz na festiwalach i przeglądach sztuki teatralnej dla dzieci, zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Źródło: Strefa Kultury Wrocław

NAJNOWSZE

POLECAMY