29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaKulturaSpektakl "UNBODY" grupy Hertz Haus | Studium ciała i dekonstrukcja formy...

Spektakl „UNBODY” grupy Hertz Haus | Studium ciała i dekonstrukcja formy ludzkiego bytu

-

Instytut im. Jerzego Grotowskiego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników teatru na spektakl „UNBODY” grupy Hertz Haus.

Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godzinie 19:00 w Studiu Na Grobli. Grupa Hertz Haus to zwycięzcy 4. Edycji prestiżowego konkursu The Best OFF, który cieszy się ogromnym uznaniem w świecie teatru niezależnego.

Główną motywacją do stworzenia tego spektaklu jest niepokój, który wynika z przekonania o stałości formy ludzkiego ciała i jego jedynie prawidłowej postaci. „UNBODY” to badanie ciała, które rozkłada je na czynniki, dekonstruuje. Jednocześnie sprawdza, jakie korzyści niesie ze sobą ta zmiana perspektywy. Poprzez tę niekonwencjonalną podróż, publiczność ma możliwość spojrzenia na człowieka z zupełnie nowej perspektywy.

Podczas pokazu zostanie przedstawionych wiele fascynujących elementów, takich jak puzzle cielesne na 1000+ sztuk, plastelina członków, a nawet quiz na inteligencję ciała. Te różnorodne aspekty spektaklu mają na celu wprowadzenie widzów w stan refleksji i zachęcenie do zastanowienia się nad własnym ciałem.

„UNBODY” został uhonorowany główną nagrodą w 4. edycji konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego The Best OFF. Fundacja Teatr Nie-Taki jest organizatorem tego prestiżowego wydarzenia, a Instytut Grotowskiego jest partnerem konkursu.

Źródło: Instytut im. Jerzego Grotowskiego

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!