12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaTurystykaSun & Snow poszerzy ofertę o 500 apartamentów w Czarnej Górze Resort

Sun & Snow poszerzy ofertę o 500 apartamentów w Czarnej Górze Resort

-

Sun & Snow, największy w Polsce operator apartamentów wakacyjnych, podpisał porozumienie z Czarną Górą Resort.

Dzięki temu w ofercie Sun & Snow pojawi się 500 nowych lokali, które będą dostępne już od najbliższego sezonu wiosennego.

Czarna Góra Resort to popularny ośrodek górski położony w Sudetach. Oferuje szeroki wybór atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku, zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim.

W zimie w Czarnej Górze można korzystać z 15 tras narciarskich o łącznej długości ponad 14 kilometrów. Ośrodek dysponuje także własnymi stokami o zróżnicowanym stopniu trudności, szkołami narciarskimi i wypożyczalniami sprzętu.

Jesteśmy pewni, że unikalne doświadczenie zespołu Sun & Snow, oraz nasze autorskie rozwiązania przyczynią się do dalszego rozwoju resortu Czarna Góra. Apartamenty położone w masywie Śnieżnika to stosunkowo nowe lokale, doskonale zlokalizowane w pobliżu atrakcji narciarskich, które będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych stałych klientów – zaznacza Marcin Dumania, Prezes Sun & Snow.

Latem Czarna Góra to idealne miejsce na rowerowe i piesze wycieczki po górach. Ośrodek oferuje także liczne atrakcje dla dzieci i rodzin, takie jak basen, park rozrywki i aquapark.

Rozszerzenie oferty Sun & Snow o apartamenty w Czarnej Górze to doskonała wiadomość dla turystów poszukujących wygodnego i komfortowego miejsca na wypoczynek w górach. 

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...