29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaSportPantery Wrocław w natarciu! Super Bowl, KFC i powrót do treningów

Pantery Wrocław w natarciu! Super Bowl, KFC i powrót do treningów

-

Super Bowl to nie tylko święto futbolu amerykańskiego, ale także czas podsumowań i planów na przyszłość.

Dla Panthers Wrocław to moment na ogłoszenie przedłużenia współpracy z marką KFC oraz zapowiedź imponującej serii wspólnych działań.

Super Bowl – święto futbolu i czas dla drużyny

Dla wrocławskich „Panter” Super Bowl to nie tylko okazja do kibicowania i celebrowania sportowych emocji. To również czas na spotkanie kolegów z drużyny w offseasonie i ostatnie chwile relaksu przed powrotem do ciężkich treningów. Już niedługo zawodnicy znów staną na boisku, by przygotować się do sezonu European League of Football.

KFC i Pantery Wrocław

Na konferencji prasowej zorganizowanej na Stadionie Olimpijskim ogłoszono przedłużenie współpracy Panthers Wrocław z marką KFC. Partnerstwo to nie tylko wsparcie finansowe, ale przede wszystkim szereg wspólnych działań, które obejmą m.in.:

  • Imprezy Super Bowl w lokalach KFC na Dolnym Śląsku – fani futbolu amerykańskiego będą mogli wspólnie świętować Super Bowl w wyjątkowej atmosferze i z licznymi atrakcjami.
  • Kilkadziesiąt eventów w różnych lokalizacjach – w ciągu roku odbędzie się wiele wydarzeń angażujących kibiców i miłośników sportu.
  • Nieszablonowe działania marketingowe – obie strony zapowiadają kreatywne kampanie, które zaskoczą i zachwycą odbiorców.

26 maja „Pantery” rozpoczną sezon European League of Football meczem z Berlin Thunder na Tarczyński Arenie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Źródło: Panthers Wrocław

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!